+40 356 177 278
contact@primariarecas.ro | primariarecas@yahoo.com

Bine ați venit pe noul site!

Iată că după o perioadă destul de îndelungată, în care nu a putut fi actualizat din cauza unor probleme tehnice, site-ul Primăriei Recaș este din nou funcțional. Este un lucru important pentru comunitatea noastră, pentru că aici veți găsi toate informațiile de interes public de care aveți nevoie, dar și comunicările Primăriei și ale Consiliului Local. Este de asemenea un bun mijloc de comunicare prin care vă voi transmite tot ce am reușit să realizez pe perioada mandatului 2012 – 2016, care se apropie de sfârșit. De asemenea, tot aici veți găsi proiectele pe care le-am demarat și pe care îmi doresc să le duc la bun sfârșit, dar și obiectivele pe care vreau să le îndeplinesc în perioada următoare. În plus, această platformă este utilă pentru a-mi exprima mulțumirea și respectul pentru comunitatea din care fac parte și față de care mă simt dator să continui ceea ce mi-am propus. Dar, toate aceste obiective le pot realiza doar împreună cu voi. De la voi imi iau puterea de a merge mai departe, depășind adesea obstacolele apărute și fără de care am fi fost și mai înainte.

cu deosebită considerație,
al vostru,
Pavel Teodor

Semn: Primaria Recaș

PRIMĂRIA ORAȘULUI RECAȘ

Calea Timișoarei nr. 86 Jud. Timiș, România